« Anron O nas Ekologia Inwestycje Nieruchomości Colostrum Galeria Kontakt handcrafted by GreenTo »

Swiss Sheep Colostrum Swiss Muscle Power Swiss Arthro Care Swiss Beauty Support Swiss Colostrum Cream Swiss Colostrum Serum

Organiczne colostrum owcze + Organiczne mleko klaczy

Zachowanie młodości i zdrowia skóry.

Swiss Beauty Support to szwajcarski sposób na zachowanie młodości i zdrowia skóry. Naturalne składniki ­odbudowujące skórę od wewnątrz powodują doskonały efekt zewnętrzny. Wykazuje działanie przeciwalergiczne, przeciwtrądzikowe, ­odmładza skórę i wzmacnia włosy.

Wielokierunkowe działanie tego ­cennego ­eliksiru ­odżywia głębokie warstwy skóry, sprzyja eliminacji toksyn, wspomaga proces prawidłowego nawilżania co ­wpływa na zwiększenie elastyczności i jędrności skóry. Organiczne mleko klaczy - “białe złoto” - zawiera ponad 40 bioaktywnych składników i uważane jest za niezwykle bogate źródło witamin, pierwiastków śladowych oraz niezbędnych kwasów tłuszczowych. Naturalne krzemiany zawierają niezbędne makro i mikroelementy takie jak: żelazo, magnez, wapń, sód i ok. 70% ­krzemionki (SiO2). Krzem jest niezbędny do syntezy kolagenu, głównego ­białka ­odpowiedzialnego za redukcję zmarszczek. Krzem uszczelnia naczynia włosowate i w taki sposób polepsza stan cery ­naczynkowej. Ma również wpływ na szybszą eliminację z organizmu alergenów i toksyn, co pomaga likwidować stany zapalne i alergie skórne.

Organiczne Colostrum Owcze pochodzi ze szwajcarskiej kontrolowanej hodowli ­ekologicznej. Zbierane wyłącznie w ciągu pierwszych 12 godzin po porodzie zachowuje wszystkie cenne czynniki odpornościowe i ­uzupełnia dietę w absolutnie ­unikalną kompozycję składników bioaktywnych: koncentrat immunoglobulin, laktoferyna, lizozym - odgrywają zasadniczą rolę w obronie skóry przed bakteriami i ­grzybami, aktywne peptydy colostrum działają przeciwzapalnie oraz pobudzają gojenie uszkodzonych tkanek skóry, co z kolei doskonale pomaga w regeneracji skóry trądzikowej i wygładza blizny, regulatory immunologiczne przyśpieszają procesy regeneracji błony śluzowej jelita, dzięki temu skutecznie zapobiegają infekcjom, chorobom zapalnym i alergicznym skóry, nabłonkowy czynnik wzrostu stymuluje wzrost komórek naskórka, co prowadzi do zastąpienia starych i uszkodzonych komórek nowymi, w taki sposób odmładza skórę.